Ödemiş Futsal Turnuvasında Kupaları Topladık

Ödemiş İlçe Gençlik Spor Müdürlüğünün düzenlediği Ödemiş Futsal Turnuva'sında okulumuz

Küçük Kızlar

Yıldız Kızlar 

Yıldız Erkekler 

Kategorilerinde Ödemiş Şampiyonu oldu. 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ödemiş Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Okul Sporları Müsabakaları" na Çaylı Ortaokulu, Küçük Kızlar, Yıldızlar Kızlar ve Yıldız Erkekler kategorisinde katılım gösterdi.  Çaylı Ortaokulu, Okullararası Futsal Turnuvası kapsamında kız ve erkek takımlarımız grup elemelerinden başarıyla çıkarak finallere katılmaya hak kazandı.

Yıldız Erkekler Futsal finali Çaylı Ortaokulu ve 50.Yıl Ortaokulu arasında İlkkkurşun Spor Salonunda gerçekleştirildi. Normal süresi 4-4 berabere biten final maçında sonucu belirleyen penaltılar oldu.Atılan penaltılar ile maçı 7-5 önde bitiren Çaylı Ortaokulu Yıldız Erkekler takımı Ödemiş İlçe Şampiyonu oldu. Final maçının ardından Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Sunullah Desticioğlu ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cafer Cebeci'nin katılımıyla ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde Çaylı Ortaokulu Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler takımına Şampiyonluk kupası verildi.

Bu başarının elde edilmesinde emeği geçen Beden Eğitimi Öğretmeni İzzet Sarıkaya'ya ve takımlarımıza sponsor olan Antika Gayrimenkul sahibi Recep Yılmaz'a teşekkürlerimizi sunarız.

 

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

İzmir Ödemiş Çaylı Ortaokulu

Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)