Tekirdağ / Süleymanpaşa Şehit Öğretmen Neşe Alten Anaokulu

Telefon:02822633111 Adres:KARADENİZ MAH. TRABZON CAD. NO 94 SÜLEYMANPAŞA TEKİRDAĞ Web Sitesi:https://nesealten.meb.k12.tr Tekirdağ Okulları, Tekirdağ Süleymanpaşa Okulları, Tekirdağ Anaokulları, Tekirdağ Süleymanpaşa Anaokulları, Anaokulu Haberleri, Tekirdağ Anaokulu Haberleri, Tekirdağ Süleymanpaşa Anaokulu Haberleri
Kaynak:https://nesealten.meb.k12.tr
Okula ilk yorumu siz yazın!
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
VizyonVizyonumuz;

Şehit Öğretmen Neşe Alten Anaokulu çalışanları olarak;
Çocukların fiziksel, duygusal, sosyal,zihinsel ve dil gibi çok yönlü gelişmelerini destekleyecek eğitim ortamı hazırlamak, Kendisiyle barışık tüm gelişim alanlarında yeterli, kendine güvenen, işbirliğine açık, yaratıcı düşünebilen, öz bakım ihtiyaçlarını karşılayabilen problem davranışları giderici bir eğitim ortamı hazırlamak, Sosyal faaliyetler düzenleyerek gelişimde ulaşılan başarıyı sergilemek, velilere çocuk eğitimi hakkında rehberlik yapmak, okul öncesi eğitimin amaçları hakkında rehberlik yapmak, bilgilendirmek, çocukların davranışları hakkında velileri bilgilendirmek yazılı literatürlerle velinin eğitimini desteklemek. Öğrencilerimizi ülke kültürüne ve değerlerine bağlı, insani değerlerle donatılmış, Atatürkçü düşünce yapısına sahip demokratik, laik ve insan haklarına saygılı, girişimci ve üretken bireyler olarak yetiştirmek hedefimizdir.
MisyonMisyonumuz;

Şehit öğretmen Neşe Alten Anaokulu çalışanları olarak;
Biz Ş.Ö. Neşe Alten Anaokulu olarak on sekiz yıldır; kişiliğin temelinin atıldığı ve kritik dönem olarak adlandırılan okul öncesi dönemini çocuklarımızın en iyi şartlarda yaşamasını sağlayarak sosyal etkinliklerle eğitimi güçlendiren, kendine güveni olan, yaratıcılığı gelişmiş, tüm alanlar açısından ilköğretime hazır,üretici ,sorumluluk sahibi , Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, çağdaş bireyler yetiştirmek misyonuyla hareket etmekteyiz.
Bunun için; Milli Eğitimin genel amaç ve temel ilkelerine uygun olarak bütün öğrencilere okul öncesi düzeyin de ortak bir genel kültür vermek , ülkemizin ekonomik sosyal ve kültürel kalkınmasına katkıda bulunma bilincini ve gücünü kazandırmak ve öğrencilerimizin öğrenme sevgisini yaşam boyu benimseyerek sürdürmelerini sağlamak için çalışırız.
Telefon02822633111
Faks(282) 261 7089
AdresKARADENİZ MAH. TRABZON CAD. NO 94 SÜLEYMANPAŞA TEKİRDAĞ
İnternet Sitesihttps://nesealten.meb.k12.tr
Harita
Yerleşim YeriKARADENİZ MAH. TRABZON CAD. NO:94 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ
Ulaşım4 KM4 VE 15 NUMARALI HALK OTOBÜSLERİYLE ULAŞIM SAĞLANABİLİR.
Merkezden Uzaklık4 KM
Ders Saatleri08:00-18:00
Isınma TürüDOĞALGAZ
İnternet BağlantısıADSL
ProjelerEtwinning - Water Messengers-Sıfır Atık ve Çöp Deyip Geçme-Araştırmacı Minikler iş Başında-Harezmi Eğitim Modeli-Kitap Ağacım-Gelecek İçin Kodlamayı Seçin-Anadolu Masalları-Think Twice Code Once-Okulum Temiz-E-Atık-Benim Kahramanlarım-Meraklı Bilginler-Kodlama Destekli Sayılar-Masallar Ülkesine Yolculuk-Değerli Çocuklar Değerli Nesiller-Doğanın Gizli Yüzü-Deneylerle Bilim-Kitaplarım Kanatlarım-Her Güne Bir Oyun-Stem ve Kodlama İle Öğreniyoruz-Minik Tema
  • Öğretmen Sayısı26
  • Öğrenci Sayısı299
  • Derslik Sayısı8
  • Kütüphane Sayısı1
  • Yemekhane Sayısı1
  • Oyun Odası Sayısı1
Kaynak:https://nesealten.meb.k12.tr/59/01/752741/okulumuz_hakkinda.html