Şanlıurfa / Haliliye Süleymaniye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Telefon:05437817330 Adres:Hususi araçla gelecekler için Devteşti Mah. 2186. Sokak No 12 Haliliye/Şanlıurfa. Toplu taşıma araçlarıyla gelmek isteyenler belediyeye ait 22A Nolu toplu taşıma aracını kullanabilirler. Okulumuz Haliliye Camisinin karşısındadır. Web Sitesi:https://suleymaniyekizaihl.meb.k12.tr Şanlıurfa Okulları, Şanlıurfa Haliliye Okulları, Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Liseleri, Şanlıurfa Haliliye Anadolu İmam Hatip Liseleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Şanlıurfa Haliliye Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri
Kaynak:https://suleymaniyekizaihl.meb.k12.tr
Okula ilk yorumu siz yazın!
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
VizyonKurumsal kimliği ve sunduğu hizmetlerle örnek alınan, kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, mesleğinde önder, saygılı ve sorumlu bireyleri yetiştiren bir kurum olmayı başarmaktır.
MisyonÖğrencilerimizin zihninde, insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak, evrensel ilkeleri gözeten, yüksek karakterli ve nitelikli insanlar yetiştirmektir.
Telefon05437817330
AdresHususi araçla gelecekler için Devteşti Mah. 2186. Sokak No 12 Haliliye/Şanlıurfa. Toplu taşıma araçlarıyla gelmek isteyenler belediyeye ait 22A Nolu toplu taşıma aracını kullanabilirler. Okulumuz Haliliye Camisinin karşısındadır.
İnternet Sitesihttps://suleymaniyekizaihl.meb.k12.tr
Harita
Yerleşim YeriDevteşti Mah. 2186. Sokak No:12 Haliliye/Şanlıurfa
UlaşımOkulumuz il merkezinde bulunmaktadır.Belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanmaktadır. 22A numaralı otobüsler onbeş dakikada bir okulumuzun önünden geçmektedir.
Merkezden UzaklıkOkulumuz il merkezinde bulunmaktadır.
Ders Saatleri08:30 - 15:40
Yabancı Dilİngilizce - Arapça
Isınma TürüDoğalgaz
İnternet BağlantısıYok
  • Öğretmen Sayısı45
  • Öğrenci Sayısı853
  • Derslik Sayısı26
  • Kütüphane Sayısı1
Kaynak:https://suleymaniyekizaihl.meb.k12.tr/63/01/750279/okulumuz_hakkinda.html