320 okul bulundu.
- 10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi
- 9 Haziran İlkokulu
- 9 Haziran Ortaokulu
- Abana Halk Eğitimi Merkezi
- Abana İmam Hatip Ortaokulu
- Abdulhakhamit İlkokulu
- Abdurrahmanpaşa Lisesi
- Ağlı Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Ağlı Halk Eğitimi Merkezi
- Ağlı Kazım Erdem Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Ahmet Yesevi İlkokulu
- Akbük İlkokulu
- Akbük Ortaokulu
- Akçabel İlkokulu
- Akkaya Karadere İlkokulu
- Akkaya Karadere Ortaokulu
- Alatarla İlkokulu
- Alatarla Ortaokulu
- Ali Fuat Darende İlkokulu
- Araç Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Araç Boyalı Ertürk Yöndem İlkokulu
- Araç Boyalı Ertürk Yöndem Yatılı Bölge Ortaokulu
- Araç Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Araç Halk Eğitimi Merkezi
- Araç Mesleki Eğitim Merkezi
- Araç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Araç Şehit Ünsal Aksoy Borsa İstanbul İlkokulu
- Araç Şehit Ünsal Aksoy Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu
- Atabey İmam Hatip Ortaokulu
- Atabeyli İlkokulu
- Atabeyli Ortaokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk İlkokulu
- Atatürk Ortaokulu
- Atatürk Ortaokulu
- Atatürk Ortaokulu
- Atatürk Ortaokulu
- Avukat Murat Ülgen İlkokulu
- Avukat Murat Ülgen Ortaokulu
- Aytaç Eruz Anadolu Lisesi
- Azdavay 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu
- Azdavay Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Azdavay Anaokulu
- Azdavay Çok Programlı Lisesi
- Azdavay Halk Eğitimi Merkezi
- Bahri Alp Ortaokulu
- Baltacı İlkokulu
- Behçet Necatigil Borsa İstanbul İlkokulu
- Behiye Barut Anaokulu
- Bekdemirekşi İlkokulu
- Bekdemirekşi Ortaokulu
- Bilim ve Sanat Merkezi
- Birol Durası Anadolu Lisesi
- Bozkurt Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Bozkurt Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Bozkurt Duygu Çelikel Anaokulu
- Bozkurt Ortaokulu
- Çakırlı İlkokulu
- Candaroğulları İlkokulu
- Çatalzeytin Anaokulu
- Çatalzeytin Halk Eğitimi Merkezi
- Çatalzeytin İmam Hatip Ortaokulu
- Çatalzeytin Öğretmenevi Müdürlüğü ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü
- Çatalzeytin Şehit Engin Açıkgöz Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Çaybükü Yayla İlkokulu
- Celal Ece Anaokulu
- Ceritoğlu İlkokulu
- Ceritoğlu Ortaokulu
- Cide Bayram Yusuf Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Cide Halk Eğitimi Merkezi
- Cide Mesleki Eğitim Merkezi
- Cumhuriyet Anaokulu
- Cumhuriyet İlkokulu
- Cumhuriyet İlkokulu
- Cumhuriyet İlkokulu
- Daday 125. Yıl Anaokulu
- Daday Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Daday Halk Eğitimi Merkezi
- Daday Selalmaz İlkokulu
- Daday Selalmaz Yatılı Bölge Ortaokulu
- Darende Ortaokulu
- Devrekani Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Devrekani Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
- Devrekani Halk Eğitimi Merkezi
- Devrekani Şenlik Mustafa Kaya İlkokulu
- Devrekani Şenlik Mustafa Kaya Yatılı Bölge Ortaokulu
- Doğanyurt Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Doğanyurt Halk Eğitimi Merkezi
- Doğanyurt İlkokulu
- Doğanyurt İmam Hatip Ortaokulu
- Doğanyurt Necdet Ruhi Aygün Öğretmenevi ve Aso
- Doğanyurt Şehit Er Adil Yıldız İlkokulu
- Doğanyurt Yatılı Bölge Ortaokulu
- Dumlupınar Ortaokulu
- Duruçay İlkokulu
- Duruçay Ortaokulu
- Edeler İlkokulu
- Ekincik 100. Yıl İlkokulu
- Elyakut İlkokulu
- Elyakut Ortaokulu
- Ersil İlkokulu
- Evrenye Mehmet İnce İlkokulu
- Evrenye Mehmet İnce Ortaokulu
- Fatih İlkokulu
- Fatih İlkokulu
- Fatih Ortaokulu
- Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu
- Fevzipaşa İlkokulu
- Gazipaşa İlkokulu
- General Şükrü Kanatlı Ortaokulu
- Gürmüdü Köyü Hatip İlkokulu
- Halime Çavuş Özel Eğitim Anaokulu
- Halime Celal Budak İlkokulu
- Halk Eğitimi Merkezi
- Hanönü Anaokulu
- Hanönü Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Hanönü Halk Eğitimi Merkezi
- Hanönü İmam Hatip Ortaokulu
- Hanönü Şehit Faruk Karagöz İlkokulu
- Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Ortaokulu
- Hasan Rıza Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Hatice Alime Hüma Hatun Anaokulu
- Hüma Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Hüseyin Avni İlkokulu
- Hüseyin Üster Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
- Hüseyin Üster Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe
- Hüseyin Üster Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
- İbn - İ Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- İğdir Çok Programlı Anadolu Lisesi
- İğdir İmam Hatip Ortaokulu
- İğdir Ortaokulu
- İhsan Ozanoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu
- İhsangazi Anaokulu
- İhsangazi Halk Eğitimi Merkezi
- İhsangazi İlkokulu
- İhsangazi İmam Hatip Ortaokulu
- İhsangazi Kanlıgöl İlkokulu
- İhsangazi Ortaokulu
- İl Milli Eğitim Müdürlüğü
- İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
- İlyasbey Fahri Aygün Ortaokulu
- İnebolu Anadolu Lisesi
- İnebolu Azize Ana Ortaokulu
- İnebolu Bilim ve Sanat Merkezi
- İnebolu Halk Eğitimi Merkezi
- İnebolu İmam Hatip Ortaokulu
- İnebolu Mesleki Eğitim Merkezi
- İnönü Anadolu Lisesi
- İsfendiyarbey İlkokulu
- İstiklal Yolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Kabalar İlkokulu
- Kabalar Ortaokulu
- Karaş İlkokulu
- Karaş Ortaokulu
- Kastamonu Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Kastamonu Anaokulu
- Kastamonu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
- Kastamonu Fen Lisesi
- Kastamonu Göl Anadolu Lisesi
- Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi
- Kastamonu Ilgaz Anaokulu
- Kastamonu Kadıdağı Halk Eğitimi Merkezi
- Kastamonu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Kastamonu Mesleki Eğitim Merkezi
- Kastamonu Pınarbaşı Halk Eğitimi Merkezi
- Kastamonu Rehberlik ve Araştırma Merkezi
- Kastamonu Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Kayaboğazı Kemal Uçar İlkokulu
- Kayaboğazı Kemal Uçar Ortaokulu
- Kayı İlkokulu
- Kayı Ortaokulu
- Korupınar İlkokulu
- Küre Anaokulu
- Küre Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Küre Halk Eğitimi Merkezi
- Küre İlkokulu
- Küre Yatılı Bölge Ortaokulu
- Kurucaören Ortaokulu
- Kurusaray İlkokulu
- Kuzeykent İlkokulu
- Kuzeykent Ortaokulu
- Kuzluk İlkokulu
- Kuzyaka İlkokulu
- Kuzyaka Ortaokulu
- Mecit Çetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
- Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
- Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
- Mehmet Bülent Özyürük İlkokulu
- Mehmet Bülent Özyürük Ortaokulu
- Mehmet Şükrü Eroğlu İlkokulu
- Merkez Ortaokulu
- Mescit İlkokulu
- Mescit İmam Hatip Ortaokulu
- Mescit Ortaokulu
- Miralay Halit Bey İlkokulu
- Mustafa Kaya Anadolu Lisesi
- Mustafa Şerbetçi İlkokulu
- Mustafa Sıtkı Erkek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Muzafferettin Gazi İlkokulu
- Naime Alp Anaokulu
- Namık Kemal Ortaokulu
- Nedime Kaya İlkokulu
- Nedime Kaya Ortaokulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Orgeneral Atilla Ateş İlkokulu
- Orgeneral Atilla Ateş Ortaokulu
- Orhan Şaik Gökyay Güzel Sanatlar Lisesi
- Orhan Şaik Gökyay İlkokulu
- Ortalıca İlkokulu
- Ortalıca Ortaokulu
- Özlem Burma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Özlüce İlkokulu
- Özlüce Ortaokulu
- Paşalı İlkokulu
- Paşalı Ortaokulu
- Pervaneoğlu Ali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Pınarbaşı İmam Hatip Ortaokulu
- Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya İlkokulu
- Pınarbaşı Şehit Ramazan Akkaya Yatılı Bölge Ortaokulu
- Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Prof. Dr. Fuat Sezgin Anadolu Lisesi
- Prof. Dr. Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesi
- Reşit Çubukçuoğlu İlkokulu
- Reşit Çubukçuoğlu Ortaokulu
- Sakarya Ortaokulu
- Şehit Arif Demirel Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Şehit Ayhan Sütçü Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Şehit Ayşe Aykaç Yatılı Bölge Ortaokulu
- Şehit Bülent Gider Ortaokulu
- Şehit Burak Kapucuoğlu İlkokulu
- Şehit Burak Kapucuoğlu Ortaokulu
- Şehit Er Murat Çökmez İlkokulu
- Şehit Erkan Kendirci İlkokulu
- Şehit Ersin Yenel İlkokulu
- Şehit Ersin Yenel Ortaokulu
- Şehit İlker Narin İmam Hatip Ortaokulu
- Şehit Mehmet Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu
- Şehit Necmi Yıldırım Ortaokulu
- Şehit Onur Ensar Ayanoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Şehit Orhan Cengiz Karaçam Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Şehit Osman Yılmaz Ortaokulu
- Şehit Piyade Astsubay Çavuş Hüseyin Ateş İlkokulu
- Şehit Şerife Bacı Ortaokulu
- Şehit Şerife Özden Kalmış İlkokulu
- Şehit Şerifebacı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
- Şehit Şevki Eren Yatkın İlkokulu
- Şehit Teğmen Cemal Tepeli Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Şehit Uğur Yıldız İlkokulu
- Şehit Ümit Demirci Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu İlkokulu
- Şehit Yavuz Ulutaş Çelikoğlu Ortaokulu
- Seka İlkokulu
- Seka Ortaokulu
- Şeker İlkokulu
- Sekiler İlkokulu
- Sekiler Ortaokulu
- Şenpazar Borsa İstanbul İlkokulu
- Şenpazar Borsa İstanbul Ortaokulu
- Şenpazar Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Şenpazar Halk Eğitimi Merkezi
- Şenpazar İmam Hatip Ortaokulu
- Sepetçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Sevim Tokatlı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Sevim Tokatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Seydiler Çok Programlı Anadolu Lisesi
- Seydiler Halk Eğitimi Merkezi
- Seydiler Şehit Osman Mithat Akbaş Anaokulu
- Seydiler Seyid Zülfikar Vakfı M. Naim Karaman İmam Hatip Ortaokulu
- Şeyh Şabanı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Şeyhömer Nadir Ertan Uygun İlkokulu
- Taşköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Taşköprü Anadolu Lisesi
- Taşköprü Fahreddin Paşa Anadolu Lisesi
- Taşköprü Fen Lisesi
- Taşköprü Halk Eğitimi Merkezi
- Taşköprü İlkokulu
- Taşköprü Mesleki Eğitim Merkezi
- Taşköprü Yatılı Bölge Ortaokulu
- Toki İlkokulu
- Toklukaya Yele İlkokulu
- Tosya Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Tosya Bilim ve Sanat Merkezi
- Tosya Cumhuriyet Anadolu Lisesi
- Tosya Fen Lisesi
- Tosya Halk Eğitimi Merkezi
- Tosya İlkokulu
- Tosya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
- Tosya Mesleki Eğitim Merkezi
- Tosya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tosya Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tosya Şehit Mustafa Kaymakcı Anadolu Lisesi
- Vali Aydın Arslan Ortaokulu
- Vali Enis Yeter Anaokulu
- Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu
- Yavuz Sultan Selim Borsa İstanbul İlkokulu
- Yeşilova İlkokulu
- Yeşilova Ortaokulu
- Yıldırım Beyazıt İlkokulu
- Yıldız ve Adnan Konyalı Anaokulu
- Yirmiüçağustos Ortaokulu
- Yunus Emre İlkokulu
- Yunus Emre İlkokulu
- Yunus Emre Ortaokulu
- Yunus Emre Ortaokulu
- Zübeyde Hanım Anaokulu