Okul Müdürümüzün velilerimize duyurusu

Kıymetli velilerimiz; bildiğiniz gibi kısmende olsa yüz yüze eğitim başlamış durumda. Yarın 12 Ekim'de 12. Sınıflarımız kademeli olarak yüz yüze eğitime başlayacaklardır. Okul olarak tüm imkanlarınızı seferber ederek bizde eğitim-öğretime hazır hale geldik. 

   Ülke olarak Covit-19 salgının dan kurtulabilmek için hepimize sorumluluklar düşmekte maske, mesafe ve hijyen kurallarına ne kadar dikkat edebilirsek bu illeti bertaraf edeceğimize inancımızı güçlü bir şekilde korumaktayız

   Allah korusun; aile de covit bulgu ve şüphesi ya da karantina durumu söz konusuysa öğrencilerimizi okula göndermiyoruz. Hiç bir hastalık belirtisi olmasa bile öğrencilerinizi okula göndermeme kararı siz kıymetli velilerimizin insiyatifine bırakılmış durumda. Öğrencilerini okula göndermek istemeyen velilerimizin okul idaresine dilekçe vermeleri gerekmektedir. Tüm velilerimize ve öğrencilerimize Allah dan sağlıklı günler temenni ediyorum.

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)