İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali TOSUN'un 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ara Tatil Mesajı...

Büyük bir başarı ve özveri ile sürdürülen bir eğitim-öğretim yılının ilk ara tatiline girmiş bulunuyoruz. Öğrencilerimizin bir haftalık ara-molada  pandemi kurallarına uyarak dinlemelerini,  bol bol kitap okumalarını, bireysel etkinliklerle aileleriyle zaman geçirmelerini ve varsa ders eksiklikleri EBA TV'yi takip ederek gidermelerini tavsiye ediyorum.

 

Saygıdeğer Meslektaşlarım; sizler gönüllere dokunmak suretiyle sadece öğrencilerinize değil bütün bir topluma yön veren mesleği icra etmektesiniz. Sizlere güvenimiz tamdır...Eğitim sistemimizin hedefleri doğrultusunda milletimize, ülkemize, insanlığa yararlı bireyler yetiştirmede her türlü özveride bulunduğuna inandığım sizlere emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz; öncelikle sizleri, pandemi sürecindeki eğitim öğretim faaliyetlerine gerek uzaktan eğitim, gerekse yüz yüze eğitimde gayretli bir şekilde devam ettiğiniz için kutluyorum.Eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Rehavete kapılmadan bir plan dahilinde çalışmayı ihmal etmeyiniz ve bol bol kitap okuyunuz.

 

Kıymetli Velilerimiz; pandemi sürecindeki eğitime verdiğiniz büyük destek için sizlere çok teşekkür ediyorum.Bir eğitimci olarak sizlerden, şu bir haftalık ara tatilde "pandemi sürecindeki imkanlar" elverdiğince çocuklarınızla mümkün olduğu kadar birlikte kaliteli vakit geçirmenizi, onları kültürel yönden besleyecek aktivitelere öncülük etmenizi bekliyoruz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Zonguldak'ımızın  eğitim öğretim sürecine katkı sunan herkese teşekkürlerimi sunuyor ;tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

 

Ali TOSUN 

İl Milli Eğitim Müdürü

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)