Erzurum / Yakutiye Sıddık Tivnikli Hafız İmam Hatip Ortaokulu

Kaynak:https://siddiktivniklihafiziho.meb.k12.tr
Okula ilk yorumu siz yazın!
Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
VizyonTüm öğrencilerini akademik, sosyal, kültürel ve teknolojik açıdan donanımlı hale getirerek, onları Kur´an-ı Kerim´i ezberlemiş, verdiği mesajları anlamış, hayata ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetiştiren, bir eğitim kurumu olmak.
MisyonMilli ve manevi değerlere saygılı, ahlaki ve kültürel değerleri benimsemiş, evrensel ilkeleri gözeten, insanlığa yararlı, yüksek karakterli ve nitelikli öğrenciler yetiştirmek.
BaşarılarOkulumuz henüz 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında öğrenci alımına başlamıştır.
Telefon04422676121
Faks04422676121
AdresAltınbulak Mah. No160/1 Yakutiye/ERZURUM
İnternet Sitesihttps://siddiktivniklihafiziho.meb.k12.tr
Harita
Yerleşim YeriMahalle
UlaşımOkulumuz Erzurum merkez ilçelerinden Yakutiye ilçesine bağlı Altınbulak Mahallesinde bulunmaktadır. İl ve İlçe merkezine 13 km uzaklıktadır.Köy dolmuşu-öğrenci ve öğretmen servisi ile sağlanabilmektedir.
Merkezden UzaklıkOkulumuz Erzurum merkez ilçelerinden Yakutiye ilçesine bağlı Altınbulak Mahallesinde bulunmaktadır. İl ve İlçe merkezine 13 km uzaklıktadır.
Servis BilgisiÖğrenci ve öğretmen servisi bulunmaktadır.
Kontenjan BilgileriHer yıl 4.sınıfı bitirip 5.sınıfa geçen öğrenciler arasından akademik sınav ve mülakat sınavı ile 60-80 civarında öğrenci alınmaktadır.
Ders SaatleriBaşlangıç = 08:00
Bitiş = 17:00
Yabancı Dilİngilizce-Arapça
Isınma TürüKömür
İnternet BağlantısıYok
Sportif EtkinliklerYaz aylarında yeni alınan öğrenciler için hafızlığa hazırlık kursu yapılmaktadır. Bu kurslarda öğleden sonraları için sosyal ve sportif etkinlikler planlanmakta ve uygulanmaktadır. Dönem içerisinde de bu etkinlikler zaman zaman devam etmektedir.
Bilimsel EtkinliklerOkulumuzda robotik kodlama sınıfı, Fen Bilimleri Laboratuvarı, Tasarım ve Beceri Atölyeleri yapılması planlanmaktadır
  • Öğretmen Sayısı12
  • Öğrenci Sayısı76
  • Derslik Sayısı18
  • Atölye Sayısı2
  • Kütüphane Sayısı1
Kaynak:https://siddiktivniklihafiziho.meb.k12.tr/25/21/766209/okulumuz_hakkinda.html