Akıl ve Zeka Oyunları İl Turnuvası Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığımız ve Tüm Zeka Oyunları Federasyonu tarafından  yapılan protokol sonucunda Akıl ve Zeka Oyunları Yozgat İl Turnuvası Yozgat Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda gerçekleşti.

İlimiz geneli ilkokul ve ortaokul kategorisinde toplam 128 öğrenci ve 24 hakemin katılımıyla yapılan turnuvaları kazanan öğrencilere Madalya ve ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Selçuk Doğandemir,  Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Halıcı ve Anadolu İmam hatip Lisesi Müdürü Ramazan Güneşer  takdim etti.

Ayrıca Turnuvada görev alan hakemlerimize teşekkür belgesi takdim eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, Antalya'da düzenlenecek olan Akıl ve Zeka Oyunları Türkiye Müsabakalarına katılacak öğrencilerimize başarılar dileyerek, il turnuvasına katılan tüm öğrencilerimizi tebrik edip, emek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti. 

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)