40 AYET ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN EVLERDE KALMAMIZ ENGEL DEĞİL

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Ortaokullarında uygulanması için yapılan "40 Ayet Ezberleme" etkinliği  Din Kültürü Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin gayretleri ile bir okul geleneği hâline geldi. Ancak içerisinde bulunduğumuz olağanüstü şartlardan dolayı ayet ezberlerini yüz yüze alamıyoruz. Ancak bu bizim için bir engel değil. Öğrencilerimiz ayetleri ezberleyip öğretmenlerine video çekip atarak ezberlerini tamamlamaya devam ediyor.

 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Ortaokullarında uygulanması için yapılan "40 Ayet Ezberleme" etkinliği  Din Kültürü Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin gayretleri ile bir okul geleneği hâline geldi. Ancak içerisinde bulunduğumuz olağanüstü şartlardan dolayı ayet ezberlerini yüz yüze alamıyoruz. Ancak bu bizim için bir engel değil. Öğrencilerimiz ayetleri ezberleyip öğretmenlerine video çekip atarak ezberlerini tamamlamaya devam ediyor. Sevgili Velilerimiz, Evde kaldığımız ve ne yapsak diye düşündüğümüz bugünleri ayet ezberi yapan çocuklarımıza rehberlik ederek geçirebilir, anımıza değer katabiliriz. Çektiğiniz videoları 5. Sınıflarımız Mehmet Arif Karadaş ve Gazi Cengiz hocalarımıza, 6. Sınıflarımız Yavuz Kurt ve Oğuz Peker hocalarımıza, 7. Sınıflarımız Feyza Salkım ve Yaşar Görgülü hocalarımıza WhatsApp üzerinden atabilir. Bizler öğretmenler odamızın her köşesinde ayet ezberini vermek için sabırsızlıkla bekleyen öğrencilerimizi görmeyi çok özledik. Evde kalmaya, derslerimizi takip etmeye ve ayetlerimizi ezberlemeye devam edelim. Sizleri çokça özlüyor ve çokça seviyoruz.

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(1)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)
Tüm Yorumlar
Y yıldız
Maşallah!
Yanıtla
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)