Veli Görüşme Saatleri Güncellenmiştir. 26/03/2018

Veli görüşme saatleri güncellenmiştir.26/03/2018

Veli görüşme saatleri güncellenmiştir.26/03/2018

 

                                                             2017-2018 2.DÖNEM / 26 MART 2018
                                                             ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
         
  ADI SOYADI BRANŞI VELİ GÖRÜŞME GÜNÜ VELİ GÖRÜŞME SAATİ
1 AHMET HAYTA REHBERLİK --- ---
2 AYŞE GÜNEY MANAVOĞLU REHBERLİK --- ---
3 METİN ÖZGÜR REHBERLİK --- ---
4 FİKRİYE SARAYKÖY TÜRKÇE PAZARTESİ 10.10-10.50
5 HASAN BOZDEMİR TÜRKÇE PAZARTESİ 15.10-15.50
6 KONCA KAÇAR TÜRKÇE SALI 11.50-12.30
7 MÜNİRE ŞANDA TÜRKÇE CUMA 10.10-10.50
8 NAZİRE DURMUŞ TÜRKÇE PAZARTESİ 15.10-15.50
9 NURAN DAĞLAR TÜRKÇE ÇARŞAMBA 15.10-15.50
10 RANA NALÇACI ÖZTÜRK TÜRKÇE SALI 15.10-15.50
11 SEMA ARSLANPİR TÜRKÇE PAZARTESİ 15.10-15.50
12 TÜBA BARUT TÜRKÇE ÇARŞAMBA 11.50-12.30
13 BEKİR AYKUTLU MATEMATİK ÇARŞAMBA 09.20-10.00
14 ERFİGAN KOCAKAYA MATEMATİK SALI 10.10-10.50
15 HASAN TÜRKAY MATEMATİK ÇARŞAMBA 14.20-15.30
16 MUTLU KAFES MATEMATİK CUMA 14.20-15.30
17 NAFİZ ÇETİN MATEMATİK SALI 11.00-11.40
18 NERMİN GÜNEŞ DİLEK MATEMATİK SALI 14.20-15.30
19 SELMA AKÇA MATEMATİK PAZARTESİ 10.10-10.50
20 YAŞAR KARABULUT MATEMATİK PERŞEMBE 14.20-15.30
21 ZEYNEP GÜNDÜZ MATEMATİK SALI 10.10-10.50
22 AYŞE MÜGE ATLIHAN FEN ve TEKN. SALI 09.20-10.00
23 AYŞEGÜL BABUŞCU FEN ve TEKN. PAZARTESİ 16.50-17.30
24 BENGÜ TOPAN FEN ve TEKN. SALI 11.00-11.40
25 CEMİLE CANER FEN ve TEKN. SALI 11.00-11.40
26 FERDA GÜNGÖR FEN ve TEKN. SALI 16.50-17.30
27 FERHAT YASAK FEN ve TEKN. PAZARTESİ 13.30-14.20
28 HALİL HİLMİ DARI FEN ve TEKN. ÇARŞAMBA 10.10-10.50
29 MAHMUT DEMİR FEN ve TEKN. PERŞEMBE 11.00-11.40
30 ZERRİN KARCILILAR FEN ve TEKN. PERŞEMBE 13.30-14.20
31 AHMET ASAN SOSYAL BİLG. CUMA 10.10-10.50
32 DERYA ÇEVLİK SOSYAL BİLG. ÇARŞAMBA 10.10-10.50
33 HÜLYA ÇETİN SOSYAL BİLG. CUMA 10.10-10.50
34 LÜTFÜ KURBAN SOSYAL BİLG. ÇARŞAMBA 14.20-15.30
35 MURAT AYGÜN SOSYAL BİLG. PERŞEMBE 14.20-15.30
36 BANU ÇİÇEK İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 11.50-12.30
37 FERAY ÖZASLAN İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 14.20-15.30
38 GÜLÇİN BAĞCIOĞLU İNGİLİZCE CUMA 09.20-10.00
39 IŞIL KAYA İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 16.00-16.40
40 LÜTFİ YENER ÖZKAN İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 09.20-10.00
41 MELTEM AKOL İNGİLİZCE PAZARTESİ 16.00-16.40
42 MURAT ÇOKAK İNGİLİZCE PERŞEMBE 11.00-11.40
43 ÖZLEM ÇELİK İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 13.30-14.20
44 HÜSEYİN CAHİT HOŞOĞLU DİN KAB ÇARŞAMBA 15.10-15.50
45 İZNİ AKDUMAN DİN KAB SALI 11.00-11.40
46 ÖMER FARUK ÇAĞRICI DİN KAB ÇARŞAMBA 12.40-13.30
47 HAVVA CANER GÖRSEL SAN. SALI 10.10-10.50
48 NECDET ERGENAY GÖRSEL SAN. PERŞEMBE 14.20-15.30
49 AYTEN HANÇER MÜZİK PAZARTESİ 13.30-14.20
50 ADEM ACAR MÜZİK ---- ----
51 HATİCE YATAĞANBABA MÜZİK SALI 11.50-12.30
52 ALİ GÜNGÖR BEDEN EĞİTİMİ ÇARŞAMBA 11.00-11.40
53 HASAN NEDİM SEYBAN BEDEN EĞİTİMİ PAZARTESİ 15.10-15.50
54 MUSTAFA BOZOK BEDEN EĞİTİMİ SALI 15.10-15.50
55 MUTLU ILDIZ BEDEN EĞİTİMİ ÇARŞAMBA 13.30-14.20
56 RAMAZAN DEMİREL BEDEN EĞİTİMİ PERŞEMBE 11.00-11.40
57 YASİN TURGUT BEDEN EĞİTİMİ ÇARŞAMBA 16.00-16.40
58 DERYA DEMİR TEKN. ve TASARIM PAZARTESİ 09.20-10.00
59 EBRU AKSOY TEKN. ve TASARIM PERŞEMBE 11.00-11.40
60 GÜNER ACEM TEKN. ve TASARIM SALI 09.20-10.00
61 HURİYE TRAMPACI TEKN. ve TASARIM PAZARTESİ 09.20-10.00
62 ÖZCAN CANLI TEKN. ve TASARIM ÇARŞAMBA 09.20-10.00
63 ÖMER SEVİNÇ TEKN. ve TASARIM ---- ----
64 GÜLSEVER KALAK BİLİŞİM TEKN. ---- ----
65 GÜLŞAH DEMİRAYAK BİLİŞİM TEKN. ÇARŞAMBA 13.30-14.20
66 MEHMET IRMAK BİLİŞİM TEKN. SALI 15.10-15.50
         
      26.03.2018  
Paylaş
Kaynak: Bu haber, okulun M.E.B.'na bağlı internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait hatalı veya yanlış bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
YORUM YAZ
 
İlk yorum yapan siz olun.