Sağlık Çalışanlarına Vefa Yarışması
Salgın sürecinde sağlık çalışanlarının çalışma şartları hakkında öğrencilerimizde farkındalık oluşturmak amacıyla yarışmalar düzenleniyor.

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde, içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımızın motivasyonunun artırılması ve sağlık çalışanlarının çalışma şartları hakkında öğrencilerimizde farkındalık oluşturarak onlara karşı vefa duygularını ifade etmelerini sağlamak amacıyla, Türkiye geneli tüm resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler arası kısa film yarışmaları düzenleniyor.

Salgınla mücadele etmek için alınan önlemlere bağlı olarak, söz konusu kısa film çalışmalarına son başvuru tarihi 04 Aralık 2020 tarihine kadar uzatıldı. Ayrıca bu kapsamda ilkokul öğrencileri arası mektup ve ortaokul öğrencileri arası resim yarışmalarının ödül töreni kısa film ödül töreni ile birlikte 11 Ocak 2021 tarihinde yapılacak.

01-12-202001-12-202001-12-202001-12-2020

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)