ÖĞRENCİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ
            29 Mayıs 2020 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı ile  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen "29 Mayıs İstanbul'un Fethi ve Fatih Sultan Mehmet Liseliler Arası Bilgi Yarışması"nda 20 sorunun 20'sine de doğru cevap vererek Kumru'da 1., Ordu'da 1., Türkiye genelinde de 7. olmayı başaran öğrencimiz  Fethullah YAYLI'yı Kumru Milli Eğitim Müdürü Suat Evin ödüllendirdi. 

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Suat EVİN, Okul Müdürümüz Adem ARUK ve Müdür Yardımcımız Mustafa AKICI ile birlikte öğrencimizi evinde ziyaret ettiler. Salgın süresinde ders çalışma ve vakti verimli kullanma konularında kendisine tavsiyelerde bulundular. Ziyarette öğrencimize Prof. Dr. Ahmet ŞİMŞİRGİL'in 11 ciltlik Kayı Setini hediye ettiler. Öğrencimizi, ailesini ve kendisini  teşvik eden öğrencimizin sınıf ve tarih öğretmeni Yakup KAYMAK'ı tekrar tebrik ediyor, öğrencimizin başarılarının devamını diliyoruz.

12-06-2020

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)