Mesleki Eğitimde Kalfalık ve Ustalık Belgesi Olan Ortaokul Mezunlarına Uygulanacak Meslek Lisesi Diploması Telafi Programı Toplantısı Yapıldı.

Daire BaşkanımızSn. Süleyman AKGÜL' ün başkanlığını yaptığı toplantıya; Şube Müdürümüz Sn.Mevlüt SEYHAN, Okul Müdürümüz Nabi ARSLAN ve diğer Okul Müdürleri Hanifi İNCE, F.İsmail ÖNER, Ersümer EREN, Tülay ATEŞ, İnci BACAK, Kuntay YETKİN, İsmail ÖNER ile okulumuz Müdür Yardımcılarından Murat GÜRKAN, Utku Çavuş KIZIL ile Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı Gülhan ZÜMBÜL,Falez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı İsa KELEŞ, Klaus Wagner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hatice KIZILAY katılmıştır. Toplantıda Mesleki Eğitimde Kalfalık ve Ustalık belgesi olan ortaokul mezunlarına uygulanacak Meslek Lisesi Diploması Telafi Programı ve e-Mesem sistemi ile ilgili olarak inceleme ve değerlendirme çalışması yapılmıştır.

17-09-202017-09-2020

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)