İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN İLÇEMİZİ ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Yılmaz ile beraber İlçemizi ziyaret etti. 

Ziyaretlerinde kendilerine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Nusret Parlak ve Sayın Muharrem Yol eşlik ettiler. Ziyaret kapsamında önce Barbaros Kutlutaş Ortaokuluna uğrayarak Okulumuzun idareci ve öğretmenleri ile sohbet ettiler. Daha sonra Kan bağışının yapıldığı Atatürk Anıtı önündeki Kızılay Kan Bağışı çadırlarını ziyaret ettiler. Ardından Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde Okul ve Kurum Müdürlerimizle bir araya geldiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun Okul ve Kurum Müdürlerine eğitim öğretim, DYK Kursları, okulum temiz projesi, EBA Destek Noktaları ve uzaktan eğitimle ilgili yapılması gereken çalışmaları anlattı. Daha sonra Hayriye Hayrullah Saki Anaokulu' na geçerek okulumuzu yaptıran hayır sever ve emekli eğitimci Hayrullah Saki' yi ziyaret ettiler. Ardından Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulunu, Özel Eğitim Uygulama Okulu (1. Ve 2. Kademe) nu, Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesini ve İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler, çalışmalar hakkında Kurum Müdürlerinden bilgi aldılar. Son olarak Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent Kantarcı' yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu ve Çaycuma Belediye Başkanı Sayın Bülent Kantarcı Çaycuma Ambrossia ve Lykurgos Mozaiklerini temsilen İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Tosun' a Plaket sundu. Ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun' a ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Erdal Yılmaz' a çok teşekkür ederiz.

08-09-202008-09-202008-09-202008-09-2020

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)