İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN PERVİN TÖRE'NİN 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İKİNCİ YARIYIL MESAJI

2020-2021 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine, 15 Şubat itibarıyla başlıyoruz. Bugün bağımsız anaokulları ile köy okullarının tüm kademelerindeki toplam 27.399 öğrencimiz, sınıflarında ders başı yapıyor. Nihayet hasret bitiyor, yavrularımız uzun bir aradan sonra özledikleri okullarına, öğretmenlerine ve arkadaşlarına; öğretmenlerimiz de rengârenk çiçeklerine, hepsi birbirinden değerli öğrencilerine kavuşuyor.

İlimizdeki 124.273 öğrencimiz ise evlerinde uzaktan eğitimle ikinci yarıyıla başlarken 1 Mart tarihinden itibaren tüm ilkokulların her kademesi ile ortaokulların 8. sınıfları, liselerin 12. sınıfları yüz yüze eğitime geçecek. Dileğimiz salgın tehdidinin bir an önce sona ermesi ve tüm öğrencilerimizin okullarına kavuşması.

Yeni başlangıçlar ardından yeni umutları, yeni hedefleri, yeni güzellikleri getirir. Yeni başladığımız bu dönemin de tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize beraberinde güzellikler getirmesini diliyorum. Tüm gayretlerimiz yarınlarımızın teminatı öğrencilerimizi geleceğe en güzel şekilde hazırlamak adına. 2023 Eğitim Vizyonunda ifade ettiği gibi yavrularımızı çift kanatlı yetiştirmek,  21. yüzyıl yaşam becerileriyle donanmış, öz değerlerine sahip çıkan erdemli bireyler olarak geleceğe hazırlamak hepimizin ortak hedefi.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

Kaynak: https://muglasehitibrahimkoo.meb.k12.tr
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)