Erasmus Plus 2020 Proje Başvurularımız

Okulumuz Erasmus Plus Projeleri kapsamında KA101 Okul Eğitim Personel Hareketliliği ve KA102 Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği alanlarında başvurularını yapmıştır.

KA102 Mesleki Eğitim Öğrenici ve Personel Hareketliliği projesine konsorsiyum olarak başvuru yapılmıştır.. Konsorsiyum lideri kurumumuz, konsorsiyum üyeleri Bayburt Özel Eğitim İş Uygulama Okulu ve Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'dir.  KA102 "Avrupa'da Özel Eğitimde Meslek Uygulamaları"  adlı projemiz kapsamında Portekiz ve Hollanda 'da öğretmenlerimiz iş başında gözlem yaparak, özel eğitimde meslek uygulamalarını inceleyecektir. Öğretmenlerimiz edindikleri deneyim ve tecrübeleri okullarına entegre edecektir. 

      KA101 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği "Gelişime Açık Kılavuz Öğretmenlerle Özel Eğitim Okullarının Dönüşümü" adlı projemiz kapsamında öğretmenlerimiz Avrupa da kurs alarak, edindiği deneyim ve tecrübeleri kurumumuza entegre edecektir. 

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 30 karakter olmalıdır.(0)