Duayen Öğretmenimiz Emekli Oldu
Hocaların Hocası, emektar hocamız, İmam Hatip Meslek Dersleri Öğretmeni Ramazan PAK emekli oldu.

 Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunun mücessem hali idi Ramazan PAK.

Allah insanları eğitmek, terbiye etmek için İslam'ı ve peygamberleri göndermiştir. O peygamberler Allah'ın sevk etmesi ile insanları hak ve hakikate davet ederek, marufu göstererk insanları terbiyeye davet etmiştir.

Peygamberlerden sonra bu vazifeyi üstüne alanlardan biri de hocaların hocası Ramazan PAK hoca idi. Öğretmenliğinin her anında öğrencilerin bilgilenmesi, bilinçlenmesi, gönüllerinin  bedi zevklerle incelmesi için gayret eden, bu uğurda ömrünü talebelerine vakfeden ve pek çok alanda pek çok insan yetişmesine vesile olan Ramazan hoca son görev yeri olan Kahramanmaraş İklime Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde iken 25 Nisan 2020 tarihinde emekli olmuştur. 

Okul Müdiremiz Zeliha ÖZEL ve Müdür Başyardımcımız Menderes KARAKUŞ kendisine bir ömürlük hizmetlerinden dolayı teşekkür etmiş, diğer personeller adına da kendisinden helallik almış ve ömrünün kalan kısmında huzurlu yıllar dileyerek emekliliğini tebrik etmişlerdir.

Teşekkürler Hocam...

 

 

05-05-2020

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)