DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ NAZİF YILMAZ'DAN İLİMİZE ZİYARET

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, İmam Hatip Okullarının eğitim kalitesini daha da artırmak ve istişarelerde bulunmak üzere ilimiz ve ilçelerimizde bazı ziyaretlerde bulundu.

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, imam hatip okullarına yönelik saha çalışmalarında bulunmak üzere ilimiz ve ilçelerimizi ziyaret etti.  Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, ilk olarak Dulkadiroğlu Şehit Hanifi Çakallıoğlu Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü'nü ziyaret etti ve sonrasında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, milli eğitim müdür yardımcılarımız, ilçe müdürlerimiz ile şube müdürlerimizin katıldığı toplantıya iştirak etti.

Toplantı sonrasında İl Milli Eğitim şeref defterine duygularını aktaran Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz'a İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, Kahramanmaraş'ın Kurtuluşunun 101.yılı anısına hediye takdiminde bulundu.

Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz, toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz ve beraberindeki yöneticilerimizle birlikte yapımı devam eden Tenzile Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde incelemelerde bulundu.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

Kaynak: https://andirinimamhatip.meb.k12.tr
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)