9.Sınıflarımız Yüz Yüze eğitim Sınıf Grupları

Okulumuz 9.Sınıflar için başlatılan Yüz Yüze Eğitime hazır. Okul olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. Siz velilerimiz ve öğrencilerimizden  ricamız çocuklarımızın ve tüm velilerimizin sağlığı için Maske-Mesafe-Hijyen kurallarına dikkat etmenizdir.

Sayın veliler ve sevgili öğrenciler, okulumuz tüm imkanları ile eğitim-öğretime hazırlanmıştır. Tüm hijyen önlemleri alınmış olup okulumuz tamamen dezenfekte edilmiştir. Ayrıca ilerleyen süreçte her Çarşamba ve Cumartesi günleri dezenfekte çalışmaları yapılacaktır.

Okulumuzda derslerin başlama saati 09:00 olup, derslerin bitişi ise 14:10 ' dur.

02.11.2020 Pazartesi gününden itibaren okula gelecek 9.Sınıf öğrencilerimizden Maske-Sosyal Mesafe-Hijyen kurallarına mutlaka uymalarını, okulumuzun koridorlarında bulunan ve sizler için yerleştirilmiş dezenfektanları sık sık el temizliği için kullanmalarını, yazının altında sizler için paylaşılmış olan Yüz Yüze Eğitim Gruplarına dikkat etmenizi ve bu gruplara göre günü gününe gelmenizi rica ediyoruz.

Tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize iyi dersler.

 

9-A 1. Grup için tıklayınız...

9-A 2. Grup için tıklayınız...

9-B 1. Grup için tıklayınız...

9-B 2. Grup için tıklayınız...

 

Kaynak: Okulun resmi internet sitesinden alınmıştır. İçeriğe ait yanlış veya eksik bilgilerden sitemiz sorumlu değildir.
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)