571 Den Beri Vefa Projesinden Şiir Dinletisi

İnsanlığa ışık olan ve güzel ahlakın öncüsü Peygamberimizin(s.a.v.) hayatından Vefa  kesitlerinin  sunulduğu projede  proje kapanış programı okulumuz konferans salonunda Sezai Karakoç a Vefa şiir dinletisi  icra edildi.

Sezai Karakoç'a Vefa şiir dinletisi ile taçlandırdığımız programımıza Trabzon İl Milli Eğitim müdür yardımcısı Zekeriya Taşan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş ve Şube Müdürleri ile çeşitli okulların müdürlerinin 9.ve 10.sınıf öğrencilerinin katıldılar. Program, okulumuzun öğrencileri tarafından üstad şair,yazar Sezai Karakoç'un şiirleriyle devam etti ve okulumuzun İngilizce Öğretmeni Asuman Mutlu Sonay'ın canlı ney dinletisi programımızı süsledi.Program sonrası projedeki öğrencilere katılım belgeleri il milli Eğitim Müdür yardımcısı Zekeriya Taşan ve Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş tarafından takdim edildi.Proje sergimizi gezen Ortahisar ilçe milli Eğitim Müdürü Cemil Karakaş proje Anı defterimize projemizi değerlendirmiştir.

Pandemi koşulları dikkate alınarak organize edilen proje kapanış programına İl Milli Eğitim Arge birimi de ekibiyle katılarak  bizleri onurlandırmıştır.Büyük beğeni toplayan şiir dinletisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://youtu.be/lj8ZZnak4r4

 

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

Trabzon Ortahisar Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi

Yorumlar (0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)