2-8. Sınıflarda İngilizce Dört Temel Beceri Etkinlik Kılavuzu

Öğrencilerimizin en az bir yabancı dili yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek şekilde iyi derecede öğrenmesini sağlamak amacıyla eğitim yöntemlerinin geliştirilmesi ve yabancı dil eğitiminin niteliğinin artırılmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.

Bu kapsamda, dil bilmenin sadece dil bilgisi bilmekle eş değer olmadığı felsefesine dayanılarak ders kitaplarının yanı sıra öğrencilerimizi 4 temel dil becerisinde de (konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanlarında) desteklemek amacıyla öğrenci ve öğretmenlerimizin kullanımına sunulmak üzere ilkokul 2. sınıftan ortaokul 8. sınıf seviyesine kadar İngilizce etkinlik kılavuzları hazırlanmıştır.

Alanında uzman danışman akademisyenlerin rehberliğinde İngilizce öğretmenlerimiz tarafındanhazırlanan "Communicative Supplementary Materials for English Language Teachers and Students" isimli kitaplar ilkokul 2. sınıftan 8. sınıfa kadar 8. sınıf seviyesinde ayrı ayrı olmak üzere mevcuttur. Toplamda 70 fasikül, 1642 sayfa olarak hazırlanan 7 kitaplarla birlikte dinleme metinlerini içeren ses dosyaları da yer almaktadır.

Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.

Kaynak: https://gundogmusmerkezio.meb.k12.tr
Yorumlar(0)
Yorumunuz en az 10 karakter olmalıdır.(0)